Dołącz do newslettera i odblokuj wersję profesjonalną aplikacji!

2015.11.29
Autor: RFBENCHMARK
Podziel się informacją:


Dołącz do newslettera i odblokuj wersję profesjonalną aplikacji!

Poznaj dodatkowe możliwości profesjonalnej wersji aplikacji i bądź na bieżąco z informacjami zamieszczanymi na portalu! Odblokowanie profesjonalnej wersji umożliwia wykonywanie testów Internetu mobilnego w pętli (ustawiany interwał wykonywania pomiaru, minimalne przemieszczenie użytkownika, po którym ma zostać wykonany pomiar oraz maksymalna liczba pomiarów). Inne możliwości to podgląd statystyk oraz ustawienia zaawansowane, między innymi wymuszenie dużej dokładności pomiarów, użycie 4 wątków do przeprowadzania testów czy wyłączenie reklam.

Poniżej przedstawiono 3 proste kroki, które należy wykonać w celu odblokowania profesjonalnej wersji aplikacji.

1. Instalacja podstawowej wersji aplikacji

Aplikację można pobrać i zainstalować za darmo ze sklepu Google Play, oraz Apple Store. Mając już skonfigurowane konto Google w swoim telefonie można również dokonać instalacji korzystając z przeglądarki internetowej.

2. Rejestracja w aplikacji z użyciem adresu e-mail

W zakładce „Rejestracja” należy wybrać „Zaloguj”, wprowadzić adres e-mail oraz hasło do nowego konta i wybrać „Zarejestruj” lub „Zaloguj” w przypadku wcześniejszej rejestracji. Aplikacja bez polecenia wylogowania automatycznie loguje użytkownika przy starcie

register-a

3. Zapis do newslettera RFBENCHMARK.pl umożliwiający odblokowanie profesjonalnej wersji aplikacji

Wystarczy wprowadzić swój adres e-mail w polu znajdującym się w lewym, dolnym rogu strony i wcisnąć przycisk „+”. UWAGA! Adres e-mail powinien być taki sam jak adres użyty w punkcie 2. do rejestracji w aplikacji, z uwzględnieniem wielkości znaków – w przeciwnym razie nie będzie możliwości uruchomienia profesjonalnej wersji aplikacji.

Newsletter_pole_v2

Na podany adres e-mail zostanie przesłana wiadomość z prośbą o potwierdzenie rejestracji poprzez kliknięcie linku lub wklejenie podanego adresu w przeglądarce. Poprawna rejestracja powinna zakończyć się wyświetleniem strony głównej RFBENCHMARK.pl z informacją:


To wszystko! Jesteś zapisany już do newslettera RFBENCHMARK.pl i wkrótce zostanie aktywowana profesjonalna wersja aplikacji w Twoim telefonie, dostępna po zalogowaniu na wcześniej utworzone konto, z użyciem adresu e-mail.

Ukryj komentarze
7
 1. Jan Listopad 16, 2017 17:00

  Posiadam wersję Pro, wchodzę w ustawienia zaawansowane, wyłączam reklamy, ale po ponownym uruchomieniu aplikacji reklamy są znowu włączone i znowu ustawienia zaawansowane, znowu wyłączanie reklam i tak za każdym uruchomieniem aplikacji. Dla mnie jest to wersja semi Pro.

 2. Jan Listopad 16, 2017 12:05

  5 godzin wyczekiwania na aktywację wersji Pro, to jak na mój gust stanowczo za długo. Szkoda…

 3. Jan Listopad 16, 2017 07:16

  Mail z potwierdzeniem rejestracji przyszedł, ale nadal czekam na aktywację wersji Pro.

 4. Jan Listopad 16, 2017 04:55

  Nie ma możliwości zarejestrowania wersji Pro. Mail potwierdzający nie przychodzi.
  Adresy w App i na stronie są identyczne

 5. Artur Maj 22, 2017 15:29

  Wasza aplikacja na ios nie ma zakładki „Rejastracja”.
  W jaki sposób mogę otrzymać wersję bez reklam ?

  • RFBENCHMARK Maj 31, 2017 22:22

   APlikacja na IoS nie ma opcji PRO ze względu na ograniczenia platformy. W najbliższym czasie będziemy aktualizować wersję IoS o nowe funkcje.

 6. KM Marzec 11, 2016 11:04

  Hmm pomimo działanie wg instrukcji nie przychodzi mail z potwierdzeniem rejestracji i nie mogę zarejestrować wersji PRO (użyty adres email w aplikacji i na stronie jest taki sam z uwzględnieniem wielkości liter).