Ericsson rozszerza współpracę z Wind Tre

2018.07.09
Autor: Maciej Biegajewski
Podziel się informacją:

Ericsson rozszerza współpracę z Wind Tre

Jak zdobyć przewagę konkurencyjną w rywalizacji o wdrożenie sieci 5G? Recepta jest bardzo prosta. Przedsiębiorstwa telekomunikacyjne muszą starać się pozyskiwać jak najwięcej sojuszników oraz międzynarodowych partnerów. Jednym z najświeższych przykładów może być Ericsson, który ujawnił oficjalną informację o wygranej transakcji z Wind Tre we Włoszech.

Kilka dni wcześniej podano informację o zdobyciu przez szwedzkie przedsiębiorstwo 600 milionów euro, które miały zostać przeznaczone na dostawę stacji bazowych włoskiemu operatorowi Wind Tre. Jak się okazało, nastąpiło to kosztem ZTE (jednej z największych chińskich firm telekomunikacyjnych, obecnie borykającej się z problemami związanymi z odszkodowaniem dla Stanów Zjednoczonych za łamanie praw).

Jak skomentował to Arun Bansal, szef rynków Europy i Ameryki Łacińskiej w firmie Ericsson, partnerstwo z Wind Tre przyniesie najlepsze rozwiązania dostępu radiowego na rynku do życia w ich ogólnokrajowej sieci. Będzie to gwarancja wygody użytkowania oraz obsługi dużej ilości danych przy niskim opóźnieniu.

Owe działania powiększają zakres sieci rdzeniowej zdobytej w kwietniu przez Ericsson w Wind Tree. Umacnia to więź łącząca przedsiębiorstwa, wzmacniając pozycję szwedzkiego przedsiębiorstwa jako dostawcy zestawów wchodzących w erę 5G, pozwalającą na sprawdzenie sprzętu obsługującego najnowszą technologię.

Ukryj komentarze
3
 1. www.norton.com/setup Sierpień 3, 2018 07:40

  Norton setup is very easy for any user and device. you need to go to office website of norton and enter key to activate it.Norton is user friendly and easy to navigate with inbuilt instruction to setup and scan your device for protection.
  http://nortonsetup.ca

 2. norton.com/setup Sierpień 3, 2018 07:37

  With a Norton Setup on computer system, one can secure their computer and can be sure of the security as well as privacy of the information. application,data and software. No virus, phishing scam, Trojan horse or other threat can harm your device. If you wanted to get any of the aforementioned plans on your device then you can download, purchase and activate antivirus on your device.
  http://nortoncom.org

 3. office.com/setup Sierpień 3, 2018 07:36

  Microsoft Office is very necessary productivity software developed by the multinational technological company Microsoft. office.com/setup is developed by the Microsoft.
  http://officecom.org