Klienci T-Mobile jeszcze łatwiej zarejestrują swój numer na kartę!

2017.01.09
Autor: RFBENCHMARK
Podziel się informacją:

Klienci T-Mobile jeszcze łatwiej zarejestrują swój numer na kartę!

Od 05 stycznia 2017, klienci T-Mobile chcący zarejestrować swój numer na kartę mogą to zrobić w jeszcze prostszy sposób niż dotychczas – u każdego listonosza Poczty Polskiej, który wyposażony jest w tablet.

Czytaj również: Niezarejestrowane karty pre-paid zostaną dezaktywowane przez operatorów!

Już za 3 tygodnie upływa termin, w którym wszystkie numery na kartę powinny zostać zarejestrowane!

Swoim klientom T-Mobile, proponuje wiele sposobów na wypełnienie tego obowiązku: nie tylko za pośrednictwem szerokiej sieci własnych i współpracujących punktów, ale także kuriera, systemów transakcyjnych popularnych banków oraz specjalnej aplikacji w którą wyposażeni są pracownicy Operatora.

Dodatkowo od 05 stycznia 2017, dzięki współpracy z Pocztą Polską, klienci T-Mobile będą mogli dokonać rejestracji swojego numeru u listonosza wyposażonego w tablet. Specjalna aplikacja umożliwi szybkie przeprowadzenie procesu z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa przekazywanych danych.

Wystarczy okazać jeden z akceptowanych dokumentów potwierdzających tożsamość i podać podstawowe dane. Usługa świadczona będzie bezpłatnie na terenie całego kraju.

Na klientów T-Mobile rejestrujących swoje numery na kartę w dalszym ciągu czeka potrójna moc korzyści – darmowe rozmowy i SMS-y w T-Mobile, kwota doładowania podwojona za każdym razem, a co miesiąc 10 GB Internetu za darmo nawet przez rok.


Źródło: firma.t-mobile.pl


sales
sales