RFBENCHMARK uczestnikiem ITU WSIS 2017 Forum – Innowacyjność

2017.07.01
Autor: RFBENCHMARK
Podziel się informacją:

 

„…Innowacje cyfrowe w telekomunikacji muszą być czymś więcej
niż tylko łącznością…”

Miło nam poinformować, iż projekt RFBENCHMARK i właściciel portalu Notel Poland zostali wyróżnionieni w konkursie organizowanym przez Urząd Komunikacji Elektronicznej (UKE).

Dzięki zaproszeniu Urzędu Komunikacji Elektronicznej, Notel Poland wziął udział w WSIS ITU Forum 2017 , w spotkaniu najwyższego szczebla w Stałym Przedstawicielstwie RP w Genewie, a także był jednym z prelegentów panelu dotyczącego Innowacyjności ITU.

WSIS Forum jest ważną platformą dyskusji organizowaną przez Międzynarodowy Związek Telekomunikacyjny – ITU oraz miejscem debat na temat ewolucji branży teleinformatycznej.

Główne tematy poruszane podczas panelu moderowanego przez Mohamed Ba (Head of Innovation – ITU) to między innymi : przyszłość i transformacja biznesu ICT (Information and Communication Technologies), rola lokalnych instytucji i regulatorów w wsparciu innowacyjności, wymiana doświadczeń oraz startegia rozwoju biznesu na podstawie wyróżnionych start-upów, w tym Notel Poland.

Podczas spotkania z regulatorami, ministrami i dyplomatami w Stałym Przedstawicielstwie RP w Genewie, wyróżnione polskie firmy zaprezentowały swoje rozwiązania ICT.
Spotkanie w siedzibie Przedstawicielstwa RP w Genewie otworzyli wspólnie Ambasador Piotr Stachańczyk, Sekretarz Generalny ITU Houlin Zhao i Prezes UKE – Marcin Cichy.

Spotkanie Przedstawicielstwo RP w Genewie

Spotkanie Przedstawicielstwo RP w Genewie

Żródło : Własne, Urząd Komunikacji Elektronicznej

Ukryj komentarze
1
 1. Marekkguacy Wrzesień 21, 2017 18:18

  Witam serdecznie,
  Chiałbym prosić o ocenę mojej strony www nowe logo firm
  Chodzi mi o ocenę UX.
  Jeżeli temat dałem w złym miejscu to proszę o przeniesienie. Jesten nowy na forum 🙂
  Pozdrawiam