Cierpliwości fani Apple!

2018.11.04
Autor: Anita Karpińska
Podziel się informacją:
Cierpliwości fani Apple!

Na rozpoczęcie ery 5G złożyć się musi rozwój infrastruktury obsługującej technologię oraz urządzenia, na których będzie można w pełni wykorzystać oferowane umiejętności. Fani Androida i iOS z niecierpliwością wyczekują smartfonów 5G, chociaż ci drudzy będą musieli uzbroić się w cierpliwość.

Apple podało informacje, iż planuje wydać telefon obsługujący 5G dopiero w 2020 roku, gdy już za kilka miesięcy na rynku dostępne będą takie urządzenia jak Motorola Z3 czy flagowe produkty LG i OnePlus.

Być może Apple czeka na odpowiedni moment, gdy technologia zostanie przetestowana i dojrzeje do ich produktu, chociaż antyfani mogą zauważyć pewne problemy w próbach przedsiębiorstwa – mowa o zeszłorocznych badaniach z chipem Intel 8060 5G, który miał zwiększone zużycie baterii i zbyt mocno nagrzewający się procesor.

Przedsiębiorstwo przygotowuje plan awaryjny, lecz już z historii wiemy, iż taka cierpliwość może się bardzo opłacić i pozwolić na wypuszczenie produktu wysokiej klasy, który zyska rzesze wiernych i oddanych fanów.

źródło: Dailyweb