Come to the dark side, we have Facebook!

2019.08.14
Autor: Anita Karpińska
Podziel się informacją:
Come to the dark side, we have Facebook!

Przenieśmy się do początku marca, gdy na Messengerze pojawiła się opcja ciemnego motywu. Początkowo trzeba było wysłać komuś jako wiadomość półksiężyc, co było swoistym żartem z racji pory w jakiej się on pojawia. Po jakimś czasie wystarczyło po prostu zmienić to w naszych ustawieniach w komunikatorze.

Jak na to zareagowali użytkownicy? Jak zwykle – ile osób, tyle opinii. Początkowo spotkaliśmy się z krytyką oraz prognozami, że będzie to „chwilowy hype”, który szybko minie, a wszyscy wrócą do dobrze znanego i przyjemnego jasne motywu. Tak się jednak nie stało. Fanów dark mode przybywa, a najlepszym potwierdzeniem jest to, że Mark Zuckerberg podjął decyzję o pracy nad  ciemnym motywem na Facebooku!

Choć nie znamy jeszcze premiery wersji portalu dla nocnych marków to warto uzbroić się w cierpliwość. Różnorodność funkcji oraz możliwości jakie daje nam najpopularniejszy portal wcale nie ułatwia sprawy, dlatego okres oczekiwań będzie zdecydowanie dłuższy niż na komunikatorze. Mimo to warto czekać i wtedy samemu ocenić, czy wersja mobilna w ciemnej kolorystyce przyjmie się równie dobrze jak w Messengerze.

Źródło: https://dailyweb.pl/