Search

Nowa aplikacja RFBenchmark na iOS jest już dostępna w App Store

Nowa aplikacja RFBenchmark na iOS jest już dostępna w App Store

Jesteście zmęczeni otaczającymi was z każdej strony fake newsami i sponsorowanymi raportami dotyczącymi jakości Internetu? My też doskonale znamy to uczucie. Nie lubimy jednak pustych sloganów i załamywania rąk w bezradności. W związku z tym rozwijamy autorski projekt RFBenchmark. To niezależna aplikacja do pomiaru jakości i szybkości Internetu mobilnego oraz dedykowany portal wizualizujący te dane. Nasza aplikacja właśnie powraca w nowej odsłonie na urządzenia z systemem operacyjnym iOS.

Już od kilku lat regularnie publikujemy raporty, które mają za zadanie pokazać stan faktyczny rynku usług telekomunikacyjnych w Polsce. Rzecz jasna ten prawdziwy, bez komercyjnej otoczki i celebrytów wyskakujących z ekranów telewizorów. To efekt starań naszego zespołu deweloperskiego i społeczności, która zrzeszona jest wokół portalu i aplikacji RFBenchmark.

Z myślą o użytkownikach postanowiliśmy odświeżyć narzędzie przeznaczone dla właścicieli iPhone’ów i iPadów. Od dzisiaj pomiary sieci będą jeszcze wygodniejsze dla fanów sprzętu z logiem nadgryzionego jabłka.

Co nowego znajdziemy w aplikacji RFBenchmark dostępnej w App Store?

Już od pierwszego użycia widoczna jest poprawa wydajności rozwiązania. Nowością są także pomiary streamingu. Pozwalą na błyskawiczną weryfikacje możliwości odtwarzania plików wideo o różnej jakości.

Korzystając z internetowego żargonu – update z uśmiechem na twarzy przyjmą “lurkujący” po nocy fanatycy technologii mobilnych. Aplikacja RFBenchmark na iOS posiada już dark mode design. To oczywiście opinia wypowiadana z lekkim przymrużeniem oka. Nowy design jest bardzo elegancki i dostosowany do nowych trendów.

Z zalet nowego wydania produktu sygnowanego logiem RFBenchmark skorzystać mogę posiadacze systemu iOS 11.0 lub nowszego. Jest on także zgodny z urządzeniami typu iPhone, iPad oraz iPod touch. Cała gama funkcjonalności zajmuje jedynie 23 MB, a jej pobranie jest bezpłatne. Aplikacja pozbawiona jest także reklam.

Twórz z nami społeczność i dbaj o transparentność rynku usług mobilnych w Polsce!


  • Wprowadź podpis…

Pobierz aplikację RFBenchmark na iOS

Maciej Biegajewski

Posts Carousel

Dodaj komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos