Orange zapowiada eSIM

2018.12.07
Autor: Anita Karpińska
Podziel się informacją:
Orange zapowiada eSIM

Pamiętacie czym jest e-SIM? W maju w jednym z artykułów poruszaliśmy ten temat, lecz warto do niego powrócić, bo w Polsce już niedługo zamierza wprowadzić je Orange.

Jest do odpowiedź na 3 najnowsze modele iPhone’ów:  iPhone XR, iPhone XS oraz iPhone XS Max, pozwalających na korzystanie z telefonu bez posiadania fizycznej karty. Wbudowana w telefon karta będzie ułatwieniem dla podróżników, osób biznesu lub każdego, kto korzysta z telefonu na co dzień. To koniec starterów lub uciążliwego przycinania kart. Wszystko dziać się będzie w środku naszego smartfona.

Orange nie będzie prekursorem e-Sim. Kilka tygodni temu takie rozwiązanie wprowadził brytyjski operator Truphon. Dzięki aplikacji „myTruphone” pozwala on użytkownikom iPhone pożegnać się ze standardową wersją karty SIM.

Orange nie zamierza utrudniać wymiany karty, co więcej zamierza zrobić to jak najwygodniejszy sposób.  Obecnie ustanowiona promocja wynosi 100% po spełnieniu dwóch warunków – posiadania urządzenia obsługującego standard e-Sim oraz posiadanie w sieci Orange aktywnej karty sim.  Regularna cena poza promocją to 25 zł z VAT, czyli 20,33 zł netto.

Z oferty skorzystać będą mogli również właściciele ofert prepaid.

źródło: https://dailyweb.pl/

Ukryj komentarze
1
  1. Roman Grudzień 31, 2018 12:14

    Bardzo madre czekam na to rozwiazanie