Początek końca papierowych umów?

2018.12.23
Autor: Anita Karpińska
Podziel się informacją:
Początek końca papierowych umów?

Z czym kojarzy się nam zawarcie umowy z bankiem lub operatorem telekomunikacyjnym? Z teczką pełną papierów, która odstraszając swoją grubością po podpisaniu ląduje schowana głęboko w szafie. Orange zauważył ten problem i postanowił go rozwiązać wyposażając swoje salony w tablety, dzięki któremu podpiszemy naszą umowę elektronicznie.

Zacznijmy od początku i chronologicznie. Orange Polska wprowadził w swoich pierwszych salonach tablety służące do zawierania umów. Na tablecie można w całości zapoznać się z treścią umowy, przeczytać ją i przeglądnąć.  Następny krok to zwyczajne podpisanie i już po chwili klient dostaje na podanego emaila wszystkie dokumenty.

Pomarańczowy Operator zapewnia pełne bezpieczeństwo zarówno dla dokumentów jak i udzielonego podpisu elektronicznego, który jest przez operatora dobrze chroniony. Pójdźmy razem z Orange o krok dalej – przedłużenie umowy będzie równało się z kilkoma kliknięciami, bez podpisywania kolejnej umowy w salonie.

Z elektronicznej formy umów skorzystało ponad 3 tysiące osób, a w przeciągu najbliższych trzech miesięcy klienci Orange w 180 kolejnych salonach będą mieli okazję dołączyć do grona osób lżejszych o teczkę dokumentów.

Źródło: https://www.spidersweb.pl/