Poznajcie Oppo

2018.12.23
Autor: Anita Karpińska
Podziel się informacją:
Poznajcie Oppo

Żyjemy w takich czasach gdy smartfon jest używany do wszystkiego: płatności, połączenia, robienie zdjęć, oglądanie filmów, słuchanie muzyki, GPS… Lista jest dużo, dużo dłuższa, a każda z osób lubi coś innego.

Co chwila na rynek wchodzą nowe aplikacje i różne możliwości, które zaspokoją każdego zarówna fana jak i laika technologii.  Takie zainteresowanie jest bardzo na rękę producentom smartfonów, którzy mając swoje 5 długich minut ciągle prezentują nowe modele, wyposażone w coraz to lepsze parametry. Producenci muszą się przygotować, iż na polski rynek wkracza kolejny konkurent – poznajcie czym jest Oppo!

Jest to producent innowacyjnych technologii, który rozpoczyna swoją ekspansję w Europie. Zaczął od rynku rosyjskiego, ale już w pierwszym kwartale 2019 pojawi się w Polsce – jak na razie oferta nie jest sprecyzowana i można jedynie gdybać na temat ceny i parametrów, ale możemy przygotować się na coś naprawdę ciekawego.

Już na tym etapie Oppo, należący do koncernu BBK Electronics, nawiązał współpracę z 5 największymi w Polsce dystrybutorami: AB, ABC Data, NTT i TelForce.

Wiele Polaków bardzo szybko przekonało się do Xaomi czy Oppo uda się odnieść podobny sukces?

Źródło: https://antyweb.pl/