Ubezpieczenie od pęknięcia wyświetlacza smartfona? Poznaj Screenity

2018.01.13
Autor: Maciej Biegajewski
Podziel się informacją:

Ubezpieczenie od pęknięcia wyświetlacza smartfona? Poznaj Screenity

Obecnie telefon komórkowy jest jednym z najczęściej używanych urządzeń, bez którego większość społeczeństwa nie potrafi wyobrazić sobie dnia. Jego wartość dla użytkownika jest nieoceniona. Często jednak niefortunnie posiadacze smartfonów przez nieuwagę… upuszczaj urządzenie. Skutkuje to pęknięciem albo popsuciem wyświetlacza. Z pomocą przychodzi Grupa Ubezpieczeniowa Europa oferująca ubezpieczenie chroniące wyświetlacze telefonów.

Rewolucyjnym faktem jest to, iż można ubezpieczyć zarówno nowe urządzenie, jak i takie, które użytkujemy od paru lat. Oferta uwzględnia szeroki wachlarz aktywujący ochronę od przypadkowego wysunięcia się telefonu z kieszeni jak i wytrącenie przez inną osobę. Wszelkie wypadki będą uwzględniane.

Ubezpieczenie od pęknięcia wyświetlacza smartfona – w jaki sposób się ubezpieczyć?

Ściągamy aplikację (osoby z Androidem już mogą to zrobić z platformy Play Store, użytkownicy iPhona muszą jeszcze poczekać krótką chwilę na wejście aplikacji do AppStore), przeprowadzamy krótki test z użyciem lustra ukazujący, iż nasze urządzenie nie jest popsute, robimy zdjęcie, które należy przesłać, wypełniamy krótkie formalności i płacimy przez Payu. W ciągu 24 godzin telefon zostaje ubezpieczony. Koszt samego ubezpieczenia wynosi jednorazowo 108 zł lub 9,99 miesięcznie. Czas trwania ubezpieczenia wynosi rok, a suma ubezpieczenia wynosi 600 zł.

Dodatkowym plusem jest usługa door-to-door; kurier odbiera uszkodzone urządzenie, zwracając naprawione na podany adres. Organizacją serwisu i usług kurierskich zajmuje się firma TAC Group, zaś wyświetlacze są naprawiane w współpracujących z nią serwisach.

Użytkownicy Apple w największych miastach Polski będą mogli skorzystać z możliwości naprawienia swojego urządzania w domu.

źródło: telepolis